Gdynia ul. Hutnicza

Działka, grunt pod powierzchnie magazynowe, centrum spedycyjne, siedzibę firmy

– Położenie i oznaczenie nieruchomości:

Gdynia, ul. Hutnicza, działka nr 296 (kiedyś 14) – mapa 3

W

aktualny wypis i wyrys - pobierz tu (PDF)

POWIERZCHNIA:

Powierzchnia w sumie wynosi: 21 780 m2
Istnieje możliwość pozyskania dalszych działek,
dających w sumie ok. 20 ha.

PRZEZNACZENIE:

Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Ze względu na przeznaczenie w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gdyni oraz sąsiedztwo, istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy pod: usługi, biura, magazyny, przemysł, bazy, składy.

OPIS:

Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie byłych budynków Coca-Coli.
Ma kształt zblizony do kwadratu, pozwalający na dość łatwą aranżację. Widoczne na zdjęciu satelitarnym zadrzewienia zostały usunięte we wrześniu 2009 roku.
Ze względu na obawy co do nośności gruntu występujące na wszystkich działkach przy ul. Hutniczej, wykonaliśmy badania geologiczne z których wynika, że grunty nośne na działce poniżej występują od głębokości 0,8 – 1,8 m.
Teren jest w drugiej linii zabudowy. W chwili obecnej dojazd do przemiotowej działki przebiega drogą gruntową pod rurami ciepłowniczymi, pozwala on na wjazd samochodem dostawczym a istnieje możliwość pogłębienia lub przebudowy ciepłociągu umozliwiający przejazd dużych samochodów ciężarowych.
W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gdyni, tuż przy przedmiotowym terenie, planowany jest węzeł komunikacyjny łączący ul. Hutniczą z ul. Morską, który jeszcze bardziej polepszy skomunikowanie terenu.
Teren jest świetnie zlokalizowany inwestycyjnie.

Na nasze zlecenie pracownia projektowa Schleifer & Milczanowski ARCHITEKCI, wykonała koncepcję zagospodarowania całego terenu.

Działka ma zapewniony sądownie dostęp do ul. Hutniczej poprzez służebności ustanowione po istniejącej drodze gruntowej (dostep został ustalony za zgodą wszystkich właścicieli działek).

CENA:

do uzgodnienia

Z RYNKU:

UM Gdyni wystawia do sprzedaży działkę przy ul. Hutniczej, w najbliższym sąsiedztwie sprzedawanego gruntu przez DartDG oraz o bardzo zbliżonych parametrach techniczno – użytkowych, która na poprzednich przetargach był oferowana za cenę 215zł/m2 + VAT
http://www.investgdynia.pl/title,Cisowa-Hutnicza-63,pid,3,offerid,52,sid,5422.html

KONTAKT:

DartDG Staszak Kełpiński s.j.
AStaszak@dartdg.pl;
Adam Staszak; 0 501 012 986

Formularz Kontaktowy

Zostaw wiadomość, odpiszemy możliwie jak najszybciej.

2 + 14 =